Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Діяльність » оголошення » Увага! Штормове попередження на 20-22 квітня!

Увага! Штормове попередження на 20-22 квітня!

За даними Укргідрометцентру, у зв’язку з переміщенням чергового арктичного циклону, 20-21 квітня очікуються складні погодні умови.

20 квітня в Карпатському регіоні, Одеській, Миколаївській областях; 21 квітня у Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву, посилення вітру 15-20 м/с.

20-22 квітня утримається холодна погода: вночі заморозки 0-5º, у північних, 21 квітня і у західних областях на ґрунті до 8º, вдень температура 1-8º тепла.

Нагадаємо, за інформацією метеорологів, з 18 по 22 квітня Україною подорожує арктичний циклон, який призвів до різкої зміни погодних умов: у Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Полтавській та Запорізькій областях випав сніг, температура впала до мінусових показників, через сильні пориви вітру 15-22 м/с на проїзній частині трас утворилися снігові перемети.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними за кермом! Неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху: не перевищувати швидкість; зберігати безпечну дистанцію, зважаючи на наявну дорожньо-транспортну та метеорологічну ситуацію; з особливою обережністю рухатися залізничними переїздами, шляхопроводами та мостами; утримуватися від ризикованих маневрувань, зводячи нанівець імовірність екстреного гальмування; та обов’язково перевірити технічний стан транспортного засобу!

Прес-служба САД у Донецькій області