Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » події » Володимир Гройсман вимагає забезпечити високу організацію дорожніх робіт і жорсткий контроль за ефективністю використання ресурсів

Володимир Гройсман вимагає забезпечити високу організацію дорожніх робіт і жорсткий контроль за ефективністю використання ресурсів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає забезпечити високу організацію дорожніх робіт в Україні та жорсткий контроль за ефективністю використання виділених ресурсів. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України у середу, 22 березня, – повідомляє Урядовий портал.

За словами Прем’єр-міністра, цьогоріч на проведення ремонтів та реконструкцію доріг буде виділено 30 млрд грн, з яких: 15 млрд грн – вже передбачені, 15 млрд грн будуть отримані від репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Крім того, за два місяці 2017 року перевиконання плану надходжень митних платежів до бюджету становило 2 млрд грн. За результатами року цей показник може сягнути 5-7 млрд грн. Минулого року на автодорожні роботи було виділено 19 млрд грн, з яких реалізовано 10 млрд грн. 

Довідка

Нагадаємо, враховуючи розподіл та обсяг бюджетних видатків, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік», за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування» на поточний дрібний ремонт (ліквідацію ямковості) та експлуатаційне утримання автошляхів Донецької області у головному кошторисі країни закладено понад 169 млн грн.

Зазначену суму буде спрямовано на усунення локальних руйнувань та різного роду деформацій дорожнього покриття, організацію та безпеку дорожнього руху (заміну дорожніх знаків, ремонт пошкоджених елементів огородження, планування та зміцнення узбіч), приведення автошляхів до належного санітарного стану (ліквідацію чагарників, порослі, обрізку аварійних дерев, фарбування автопавільйонів) тощо.

Додамо, що за результатами позапланового обстеження автодоріг загального користування та маршрутів, визначених Службою автомобільних доріг у Донецькій області для оптимізації транспортних потоків в об’їзд тимчасово непідконтрольної території, загальна площа ураження асфальтобетонного покриття новоутвореними деформаціями, що виникли під час зими та весняної відлиги, становить 165 тис. м2

Станом на 22 березня 2017 року на Донеччині ліквідовано 17,3 тис. м2 ямковості. Роботи з усунення руйнувань асфальтобетонного покриття виконує ДП «Донецький облавтодор».  

Прес-служба САД у Донецькій області