Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Безпека руху: огородження пішохідної зони у с. Новоселидівка (Т-05-25)

Безпека руху: огородження пішохідної зони у с. Новоселидівка (Т-05-25)

Вперше в історії села Новоселидівка, розташованого у Мар’їнському районі, пішохідну та проїзну зони буде повністю розмежовано. Відремонтовану ділянку автодороги, що пролягає населеним пунктом, облаштовують необхідними технічними засобами безпеки та благоустрою.

На відео: ділянка дороги через Новоселидівку зі встановленим перильним огородженням для зручного та безпечного пересування пішоходів

Крім того, у межах села завершуються роботи з монтажу прикрайкових лотків та бордюрів (для захисту дороги та прилеглого приватного сектора від надлишку вологи та руйнівного впливу поверхневих вод).

Нагадаємо, зазначена ділянка є частиною автодороги загального користування державного значення Т-05-25 Михайлівка – Селидове – Курахове: за маршрутом Селидове – Курахове проїзну частину повністю відремонтовано.

У роботі – заміна дорожніх знаків, встановлення бар’єрного огородження у місцях розташування водопропускних споруд та нанесення дорожньої розмітки.

Роботи виконує ТОВ «Автомагистраль-Південь» (замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області). Джерело фінансування: спеціальний фонд обласного бюджету (кошти від «митного експерименту»).

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області