Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники нарощують темпи ліквідації ямковості: у квітні на Донеччині планується відремонтувати 48,7 тис. м2 покриття

Дорожники нарощують темпи ліквідації ямковості: у квітні на Донеччині планується відремонтувати 48,7 тис. м2 покриття

Облавтодором, за погодженням зі Службою автодоріг у Донецькій області, укладено договори субпідряду про залучення додаткових виробничих бригад для виконання ямкового ремонту з використанням гарячої асфальтобетонної суміші. Наразі потужності ДП «Донецький облавтодор» посилено підприємствами: ТОВ «Будресурс», ТОВ «Будівельна компанія «Масштаб», ТОВ «Укрстрой» та Селидівський підрядний спеціалізований дорожній ремонтно-будівельний відокремлений підрозділ ПАТ «Облдоррембуд».

Додамо, що з початком ремонтного сезону облавтодором було мобілізовано всі наявні людські та технічні ресурси, – у роботах із ліквідації ямковості задіяно 25 бригад і 97 одиниць спеціалізованої дорожньої техніки. Як повідомлялось раніше, станом на 1 квітня лише силами філій облавтодору усунено 33,4 тис. м2 руйнувань асфальтобетонного покриття.   

У квітні облавтодор (разом із субпідрядними підприємствами) має відремонтувати 48,7 тис. м2 дорожнього покриття, ураженого ямковістю.

 

Служба здійснює щоденний моніторинг якості виконання дорожніх робіт ДП «Донецький облавтодор». Фото: Служба автодоріг

Довідка

За інформацією Укравтодору, стан доріг в Україні після минулої зими є найгіршим за останні роки. Протягом зимового періоду метеорологами було зафіксовано 53 переходи через нуль градусів, – коливання температур згубно позначилося на стані автомобільних доріг.       

За результатами обстеження автодоріг загального користування та маршрутів, визначених Службою для оптимізації транспортних потоків в об’їзд тимчасово непідконтрольної території, загальна площа ураження асфальтобетонного покриття новоутвореними деформаціями, що виникли під час зими та весняної відлиги, становить 165 тис. м2. 

На території Донеччини роботи з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг загального користування виконує ДП «Донецький облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» – підприємство, з яким за результатами відкритих торгів Службою автодоріг укладено договір підряду на 2017 рік. 

Прес-служба САД у Донецькій області