Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Експлуатаційне утримання: з початку року на автодорогах держзначення ліквідовано 150 тис. кв. м ямковості

Експлуатаційне утримання: з початку року на автодорогах держзначення ліквідовано 150 тис. кв. м ямковості

На автомобільних дорогах загального користування державного значення продовжуються роботи з ліквідації новоутворених руйнувань проїзної частини. З початку року філіями ДП «Донецький облавтодор» у рамках експлуатаційного утримання поточним дрібним (ямковим) ремонтом усунено близько 150 тис. м2  вибоїн: на міжнародних і національних трасах – 74,7 тис. м2, територіальних дорогах – 75,0 тис. м2. Як і зазвичай, більшу частину робіт виконано із застосуванням гарячих асфальтобетонних сумішей, – традиційним методом ліквідовано 141,3 тис. м2  локальних руйнувань проїзної частини.

З початку року на автодорогах загального користування державного значення ліквідовано 150 тис. мямковості 

Нагадаємо, ямковий ремонт – вимушений захід для підтримки автошляхів у належному експлуатаційному стані та забезпечення безпечного проїзду автотранспорту. Для порятунку найпроблемніших ділянок автодоріг, що потерпають від високої інтенсивності руху та понаднормових навантажень,  застосовується так званий «картковий» метод ямкового ремонту. Повна заміна конструкції дорожнього одягу невеликими «картами» дозволяє подовжити строк експлуатації автодоріг до виконання в найближчі роки поточного середнього або капітального ремонтів.

Ямковий ремонт «картами» дозволяє посилити слабкі ділянки автодоріг. Фотоархів Служби 

Зокрема, цього року «картами» відремонтовано 10-кілометрову ділянку Т-05-14 Добропілля – Лиман за маршрутом Сергіївка – Краматорськ. 

Як повідомлялось раніше, у 2018-ому році роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Донецької області виконує ДП «Донецький облавтодор». Замовник послуг – Служба автомобільних доріг у Донецькій області.

Фотогалерея

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області