Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Капітальний ремонт: у 2017 році на замовлення Служби автодоріг буде відремонтовано 111 об’єктів комунальної власності

Капітальний ремонт: у 2017 році на замовлення Служби автодоріг буде відремонтовано 111 об’єктів комунальної власності

Служба автомобільних доріг у Донецькій області оприлюднює Перелік об’єктів (ділянок вулиць міст, а також доріг комунальної власності районів і територіальних громад), які цьогоріч планується відновити капітальним ремонтом. Це міські дороги, розташовані у Бахмуті, Вугледарі, Мирнограді, Добропіллі, Костянтинівці, Краматорську, Новогродівці, Селидовому та Слов’янську; а також на території Бахмутського, Добропільського, Костянтинівського, Олександрівського та Слов’янського районів; Лиманської міської та Черкаської селищної громад.  

 

Капітальний ремонт автодороги по вул. Бєляєва (м. Краматорськ). Фото: Служба автодоріг

Наразі список комунальних об’єктів містить 111 ділянок доріг. За результатами проведення відкритих торгів, Службою укладено договори з підрядними підприємствами на виконання робіт із капремонту. Інформація про інфраструктурні об’єкти з результатами держзакупівель оприлюднена в електронній системі публічних закупівель «ProZorro» та на сторінках офіційного сайту Служби розділі «Державні закупівлі»).

Джерелом фінансування ремонту комунальних доріг є залишки коштів місцевих бюджетів (акумульовані у спецфонді обласного бюджету) населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (відповідно до Розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 04.07.2016 № 548, зі змінами).

Додамо, що на даний час роботи з комплексного відновлення та підвищення транспортно-експлуатаційних характеристик автодоріг тривають на 17 об’єктах комунальної власності Вугледару (1 об’єкт), Лиманської міської громади (3 об’єкти),  Новогродівці (6 об’єктів) та Краматорська (7 об’єктів).

Нагадаємо, торік, до настання осінньо-зимового періоду року, на замовлення Служби автодоріг капітальним ремонтом було відновлено чотири об’єкти – ділянки доріг Краматорська.

Прес-служба САД у Донецькій області

Файли для завантажування