Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Капремонт: на автодорозі Пречистівка – Оленівка продовжуються роботи із заміни малого мосту на сучасну гофротрубу

Капремонт: на автодорозі Пречистівка – Оленівка продовжуються роботи із заміни малого мосту на сучасну гофротрубу

Поблизу с. Новоукраїнка Мар’їнського району, на автодорозі загального користування місцевого значення С051133 Пречистівка – Оленівка, км 3+889, завершено роботи з монтажу металевих гофрованих конструкцій (МГК) у проектне положення. На даний час на об’єкті капремонту триває улаштування монолітної залізобетонної портальної стінки.

 Контроль за влаштуванням сталевих гофротруб здійснюють представники компанії-постачальника ТОВ «Віакон Україна»

Заборона руху всіх видів автотранспорту мостовим переходом діє з 10 листопада 2016 року. Об’їзд транспортних засобів здійснюється через населені пункти: с. Золота Нива та с. Шахтарське. За результатами технічного обстеження споруди, залишковий ресурс мосту був повністю вичерпаний. Договір на виконання робіт із капітального ремонту укладено між Службою автомобільних доріг у Донецькій області та ТОВ «Олександрія Кепітал».

Нагадаємо, у 2017-ому році на автодорогах загального користування Донецької області триває комплексне відновлення 13 мостів, серед яких є й малі споруди спрощеного типу. Застарілі переходи замінюють на сучасні металеві гофровані конструкції, стійкіші до агресивного впливу навколишнього середовища. Гофротруби з нержавіючої сталі мають високі характеристики міцності, морозостійкості та водонепроникності.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області