Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Ліквідація ямковості: на ділянках міжнародних і національних трас усунено понад 7 тис. м2 новоутворених вибоїн (ФОТО)

Ліквідація ямковості: на ділянках міжнародних і національних трас усунено понад 7 тис. м2 новоутворених вибоїн (ФОТО)

На автомобільних дорогах загального користування державного значення Донецької області тривають роботи з ліквідації ямковості. Станом на 5 квітня на ділянках міжнародних та національних трас усунено понад 7 тис. м2 руйнувань проїзної частини, що утворилися після зими та весняної відлиги. На територіальних дорогах вже ліквідовано більше 10 тис. м2 вибоїн.

 

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, Бахмутський район, роботи виконує філія «Автодор №3» ДП «Донецький облавтодор»

 

Як повідомлялось раніше, із настанням сприятливих погодних умов філії ДП «Донецький облавтодор» розпочинають роботи з ямкового ремонту із застосуванням гарячого асфальтобетону. Підприємство запускає власні АБЗ для виготовлення необхідного будматеріалу. На даний час вже працюють асфальтобетонні заводи у Бахмуті, Нікольському та Покровську.

Нагадаємо, за результатами попереднього обстеження, загальна площа новоутворених руйнувань проїзної частини автодоріг загального користування державного значення (міжнародних, національних і територіальних) після зимового періоду становить понад 100 тис. м². У 2018 році роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Донецької області виконує ДП «Донецький облавтодор».

Перелік автодоріг загального користування державного значення  

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області