Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Ліквідація ямковості: потужності облавтодору посилили субпідрядні підприємства (фото)

Ліквідація ямковості: потужності облавтодору посилили субпідрядні підприємства (фото)

На Донеччині у розпалі роботи з ліквідації новоутворених руйнувань асфальтобетонного покриття проїзної частини автодоріг загального користування державного значення.

На даний час потужності філій ДП «Донецький облавтодор» посилено 8 виробничими бригадами субпідрядних підприємств: ТОВ «Дорсервіс», ТОВ «Масштаб», ТОВ «Будресурс», ТОВ «Мостбудінвест» і ТОВ «ПДБП-92». Зокрема, силами ТОВ «Будресурс» ліквідується ямковість на національній трасі Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка та територіальній дорозі Т-05-14 Добропілля – Лиман.

Загалом, 6-7 квітня дорожниками усунено 3,6 тис. м2 вибоїн проїзної частини, виявлених після зимової експлуатації доріг. Під час ямкового ремонту використано 458 т гарячої асфальтобетонної суміші. Для виготовлення необхідних будматеріалів облавтодором запущено п’ять асфальтобетонних заводів (АБЗ), розташованих у Нікольському, Великій Новосілці, Покровську, Бахмуті та Лимані.

Ліквідація ямковості на а/д Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка, філія «Автодор №3» (Бахмутський район)

         

Нагадаємо, завдання дорожників – до 1-го травня ліквідувати ямковість на міжнародних трасах, до 1-го червня забезпечити безаварійний проїзд національними та територіальними дорогами.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками!

Перелік автодоріг загального користування державного значення

Сторінка у Facebook  

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області