Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Лиманський район: добігають кінця роботи з ремонту моста через р. Сіверський Донець

Лиманський район: добігають кінця роботи з ремонту моста через р. Сіверський Донець

На півночі Донеччини завершуються роботи з відновлення мостового переходу через р. Сіверський Донець, розташованого на автодорозі загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 83+575, поблизу с. Брусівка.

На об’єкті поточного середнього ремонту виконано роботи з відновлення проїзної частини (із захистом існуючої монолітної залізобетонної плити новим гідроізоляційним шаром), укріплення захисним шаром тротуарів та конусних частин, улаштування системи водовідведення, встановлення металевого бар’єрного та фарбування перильного огородження. Крім того, мостовий перехід обладнано сучасною системою зовнішнього освітлення.

а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 83+575, на об'єкті добігають кінця роботи з улаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. Відео: ДонОДА

 

Додамо, що це другий за довжиною міст на Донеччині – 331 м (найдовшу споруду – 502 м – свого часу було побудовано у Волноваському районі біля с. Новотроїцьке, на автодорозі Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь, км 164+675).

Роботи з ремонту штучної споруди виконує ТОВ «ВП Мост»; посилення дорожнього одягу з використанням сучасних технологій здійснює ТОВ «Данко»; монтаж автономної системи вуличного освітлення – ТОВ «Газпромресурс». Замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області. Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет (кошти від «митного експерименту»).

Як повідомлялось раніше, у поточному році завершиться ремонт автодороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман за маршрутом Слов’янськ – Лиман. Загальна протяжність ділянки, що сполучає Слов’янський та Лиманський райони, – 15,6 км. Значний обсяг робіт виконано торік на ділянці Слов’янськ – Райгородок. Цього року роботи тривають від Лиману в напрямку Слов’янська.

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області