Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Незначне погіршення погодних умов! Донеччину злегка припорошує снігом!

Незначне погіршення погодних умов! Донеччину злегка припорошує снігом!

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, зранку 7 грудня у зимовому утриманні задіяно 9 одиниць спецтехніки ДП «Донецький облавтодор» (6 КДМ і 3 навантажувача); протиожеледна обробка триває на автодорогах Лиманського, Слов’янського та Великоновосілківського районів; автошляхи мають мокрий стан покриття; проїзд забезпечено по всій мережі загального користування.

Додамо, що минулої доби синоптичні прогнози цілком справдилися: незначні опади у вигляді дощу або снігу (при близької до нуля температури повітря) спостерігалися у Лиманському, Слов’янському, Великоновосілківському, Костянтинівському та Волноваському районах.

Протиожеледна обробка автодоріг загального користування. Фото: Служба автодоріг

Увага! На теренах області зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці, адже температура повітря продовжує коливатися від незначного мінуса до незначних плюсових показників, що може призвести до підмерзання дорожнього покриття.

Служба автодоріг звертається до водіїв із проханням бути вкрай обережними за кермом і неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області