Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Нікольський район: тривають роботи з холодного фрезерування асфальтобетонного покриття а/д Т-05-18 Богатир-Велика Новосілка-Володарське (ВІДЕО)

Нікольський район: тривають роботи з холодного фрезерування асфальтобетонного покриття а/д Т-05-18 Богатир-Велика Новосілка-Володарське (ВІДЕО)

На південному заході Донецької області у розпалі роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-18 Богатир – Велика Новосілка – Володарське, км 74+085 – км 80+085. Нагадаємо, відновлення міцності дорожньої конструкції триває на ділянці територіального автошляху за маршрутом Зачатівка – Катеринівка. Протяжність ремонтованої ділянки – 6,11 км.

На даний час на об’єкті продовжуються роботи з видалення порослі (задля подальшого доведення геометричних параметрів автодороги до нормативних показників). Як повідомлялось раніше, на ділянці реконструйованої дороги проектом передбачається розширення проїзної частини, корегування радіусу закруглення тощо. Наразі чагарникову поросль ліквідовано уздовж двох кілометрів вищезазначеного автошляху.

Роботи з видалення чагарникової порослі. Фото: Служба автодоріг 

Крім того, силами підрядної організації виконуються роботи з видалення методом холодного фрезерування зношених шарів покриття, – згодом відфрезерований матеріал використовуватиметься для укріплення та ущільнення узбіч.

Додамо, що за умови сприятливої погоди, до завершення цьогорічного ремонтного сезону, на об’єкті планується виконати роботи з влаштування основи дорожнього одягу та вкладання вирівнюючого шару покриття. Решту робіт буде перенесено на наступний рік. 

Варто зазначити, що в ході ремонтних робіт, а саме влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону, передбачається використання прогресивних технологій, нових матеріалів, в'яжучих, модифікованих полімерами та поверхнево-активними добавками. Також на об’єкті заплановано влаштування металевого дорожнього огородження бар’єрного типу з ефективним антикорозійним покриттям.     

Докладніше про перехідний об’єкт на 2018 рік

Дорожній одяг ремонтованої ділянки знаходився у незадовільному стані (покриття уражено ямковістю, вибоїнами та сіткою тріщин). Фотоархів: Служба автодоріг

Увага! Роботи виконуються на половині ширини проїзної частини двосмугової дороги! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху!

Перелік об’єктів із капремонту автодоріг загального користування на 2017-2018 роки

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області