Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Обережно! На дорогах ожеледиця!

Обережно! На дорогах ожеледиця!

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, на автошляхах загального користування більшості районів спостерігається ожеледиця. Підмерзання асфальтового покриття спричиняє коливання температур повітря (перехід середньодобових температур через нуль градусів) та невеликі опади у вигляді дрібного дощу або мокрого снігу.

Зранку 26 грудня у зимовому утриманні автодоріг задіяно 20 одиниць техніки та механізмів філій ДП «Донецький облавтодор» (14 комбінованих дорожніх машин і 6 навантажувачів); температура 0… -2 °C (з тенденцією до потепління), вітер південно-західний 7-12 м/с, без істотних опадів. Роботи з ліквідації зимової слизькості тривають на дорогах Лиманського, Слов’янського, Бахмутського, Великоновосілківського, Покровського, Добропільського та Олександрівського районів.

Увага! На теренах області зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці, адже температура повітря продовжує коливатися від незначного мінуса до незначних плюсових показників, що може призвести до підмерзання дорожнього покриття! Крім того, нестійка погода може призвести до появи туману! 

Зранку на дорогах Нікольського району спостерігався туман! 

Додамо, що впродовж минулих вихідних, для приборкання натиску короткочасної негоди, найбільшу кількість снігоочисної техніки (36 одиниць) було задіяно 24 грудня: сильні снігові опади при незначному морозі спостерігалися у Лиманському, Слов’янському, Добропільському та Олександрівському районах.

Служба автодоріг звертається до водіїв із проханням бути вкрай обережними за кермом і неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!

Зимове утримання автодоріг (фотогалерея)

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області