Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Ремонт М-03: міжнародну трасу від повороту на Святогірськ у напрямку Слов’янська буде захищено ефективною системою водовідведення

Ремонт М-03: міжнародну трасу від повороту на Святогірськ у напрямку Слов’янська буде захищено ефективною системою водовідведення

У межах Донецької області триває заміна верхніх шарів покриття автодороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський. Ділянка міжнародної траси протяжністю 11,5 км розташована у Слов’янському районі, від повороту на Святогірськ у напрямку Слов’янська. Нагадаємо, решту дороги від кордону з Харківщиною до Слов’янська було відремонтовано поточним середнім ремонтом у 2017 році.

Як повідомлялось раніше, проїзна частина траси мала значні руйнування і деформації покриття та потребувала посилення несучої здатності (з частковою заміною) дорожнього одягу. На даний час на об’єкті поточного середнього ремонту виконано левову частку робіт із улаштування вирівнюючого (нижнього) шару асфальтобетонного покриття (понад 10 км). Невдовзі розпочнеться укладання верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону. Також тривають роботи з улаштування системи водовідведення: дві ділянки траси з ослабленим ґрунтом (загальною протяжністю 2 700 м) буде захищено прикрайковими залізобетонними лотками для ефективного відведення поверхневих вод. Крім того, проектом передбачено встановлення металевого бар’єрного огородження, дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 664, монтаж залізобетонних лотків. Фото: Служба автодоріг

На відео: ділянка а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, що має вирівнюючий (нижній) шар асфальтобетонного покриття

Як і торік, відновлення стратегічної траси, яка співпадає з найдовшим європейським транспортним коридором Е-40, фінансується з двох джерел: загального фонду Держбюджету (за бюджетною програмою 3111120 «Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський») та спеціального фонду обласного бюджету (коштів від «митного експерименту»). Роботи виконує ТОВ «Славдорстрой» (замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області).

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області