Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Розпочався ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський

Розпочався ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський

У Слов’янському районі Донеччини розпочався поточний середній ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський. Ділянка дороги розташована між кордоном із Харківщиною та Слов’янськом, від повороту на Святогірськ (примикання а/д Т-05-21) у напрямку Слов’янська. Протяжність ділянки – 11,5 км.

На даний час на об’єкті тривають роботи з фрезерування застарілого асфальтобетонного покриття. Роботи виконує ТОВ «Славдорстрой» (на підставі договору зі Службою автомобільних доріг у Донецькій області). Джерела фінансування: загальний фонд Держбюджету та спеціальний фонд обласного бюджету (кошти від «митного експерименту»).

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 655+000-км 666+500, протяжність ремонтуємої ділянки – 11,5 км. Фото: ТОВ «Славдорстрой»  

Додамо, що проектом передбачено:

  • холодне фрезерування застарілого асфальтобетонного покриття;
  • влаштування вирівнюючого шару покриття з гарячої крупнозернистої асфальтобетонної суміші типу А марки I;
  • влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20);
  • нанесення горизонтальної дорожньої розмітки;
  • влаштування водовідводу з проїзної частини (у тому числі лотків зі збірних залізобетонних конструкцій);
  • встановлення металевого бар’єрного огородження у місцях розташування водовідвідних споруд;   
  • встановлення бортового каменю тощо.

Увага! Ремонтні роботи виконуються під рухом! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Зважати на тимчасові дорожні знаки! 

Нагадаємо, у 2017 році було відремонтовано 15 км траси М-03 Київ – Харків – Довжанський. Ділянку дороги поблизу Слов’янська облаштовано системою автономного вуличного освітлення на сонячних фотомодулях. Північно-західні «ворота» Донецької області (стелу на кордоні з Харківщиною на М-03) облаштовано унікальною автономною системою метеоконтролю, відеонагляду та освітлення.

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області