Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Увага! Різке погіршення умов проїзду! Помірний дощ при незначному морозі призводить до ожеледиці на дорогах!

Увага! Різке погіршення умов проїзду! Помірний дощ при незначному морозі призводить до ожеледиці на дорогах!

На автодорогах загального користування Донеччини ймовірні ускладнення умов проїзду: у південних, південно-західних та південно-східних районах спостерігаються невеликі опади у вигляді дощу або мокрого снігу! Помірні опади при незначному морозі, особливо на відкритих для вітру ділянках автодоріг загального користування, призводять до миттєвого підмерзання асфальтобетонного покриття!

Наразі ожеледиця місцями спостерігається на автошляхах Мангушського, Волноваського, Нікольського, Великоновосілківського, Мар’їнського та Покровського районів! Слабкі короткочасні опади поступово охоплюють всю територію області.

За оперативною інформацією аналітично-диспетчерської Служби автодоріг, по обіді у зимовому утриманні автодоріг задіяно 36 одиниць спецтехніки ДП «Донецький облавтодор», у тому числі 23 КДМ. Триває попереджувальна обробка автошляхів протиожеледними матеріалами.

Зважаючи на погіршення погодних умов і високу ймовірність виникнення ожеледиці, Служба автомобільних доріг у Донецькій області закликає водіїв утримуватися від дальніх поїздок та подорожей; бути максимально пильними за кермом і обирати швидкісний режим з урахуванням збільшення гальмівного шляху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області