Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Відбудова Донбасу: урочисто відкрито рух автотранспорту відновленим мостом через річку Суха Плотва, поблизу Сіверська! (ВІДЕО)

Відбудова Донбасу: урочисто відкрито рух автотранспорту відновленим мостом через річку Суха Плотва, поблизу Сіверська! (ВІДЕО)

27 грудня за участю голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського відбулося урочисте відкриття мосту через річку Суха Плотва, відбудованого за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Символічну стрічку перерізали (зліва направо): начальник Служби автомобільних доріг у Донецькій області Дмитро Обухов, голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов 

Нагадаємо, мостовий перехід, розташований у Бахмутському районі Донеччини, на територіальній автодорозі Т-05-13 Красний Лиман – Артемівськ – Горлівка, 28+044, було зруйновано ще у 2014 році. Через значні пошкодження елементів конструкції (опор та прогонової будови), підірвану штучну споруду довелося повністю демонтувати.

Павло Жебрівський подякував будівельникам за сумлінну працю та відповів на запитання журналістів

«Новий міст на чотири метри довший, і його вантажопідйомність збільшилася з 80 до 100 тонн. На відбудову моста було виділено 12,4 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та 1,3 млн грн з обласного бюджету. Зараз завершується відбудова ще двох знищених агресивним «рускім міром» мостів – у Семенівці, біля Слов’янська, та 300-метровий міст через Сіверський Донець у селі Закітному. До Нового року і їх здамо в експлуатацію. На Донеччині залишається ще 7 підірваних бойовиками у 2014 році мостів, але усі вони знаходяться в сірій зоні, і поки що ми не можемо почати їх відбудову. Натомість на наступний рік будемо капітально ремонтувати на Донеччині 47 мостів, до яких років 20 не заглядали ремонтники», – підсумував знакову й довгоочікувану подію, а також окреслив плани щодо відновлення дорожньо-транспортної інфраструктури Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook.

Під час будівництва мостовиками виконано роботи з улаштування: чотирьох опор та трьох прогонових будов; монолітної залізобетонної накладної плити; монолітних тротуарів; рулонної гідроізоляції; системи водовідведення; асфальтобетонного покриття (мостового полотна та під’їзних шляхів); нового перильного та бар’єрного огородження.

  

Габарити мосту: довжина – 40 м, ширина проїзної частини – 9,5 м, ширина тротуарів – 1,25 м. Відновлена штучна споруда має пропускне навантаження: А-15, НК-100.

Експертне обстеження об’єкта будівництва здійснювалося фахівцями ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна». 

Як повідомлялось раніше, будівництво штучної споруди було розпочато 13 вересня 2016 року. Договір підряду укладено між Службою автомобільних доріг у Донецькій області та організацією ТОВ «Мостстройком».  

Фотогалерея

Увага! У зв’язку з завершенням основних робіт із будівництва мосту на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-05-13 Красний Лиман – Артемівськ – Горлівка, км 28+044, з 27 грудня 2016 року відкрито рух для всіх видів транспорту(Відповідно до Наказу начальника Служби автомобільних доріг у Донецькій області від 27.12.2016 № 147.)

Прес-служба САД у Донецькій області