Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Зранку снігові опади відчутно послабшали. На дорогах місцями ожеледиця та перемети!

Зранку снігові опади відчутно послабшали. На дорогах місцями ожеледиця та перемети!

Циклон поступово відступає: снігові опади, що впродовж доби засніжували Донеччину, сьогоднішнім ранком відчутно послабшали.

Станом на сьому годину діапазон мінусових температур: -1… -5° С (найнижчі значення у Лиманському та Слов’янському районах), місцями невеликий сніг; у Нікольському та Мангушському районах опади у вигляді мокрого снігу нарешті припинилися.

До світання і дотепер у роботах зі снігоочищення та ліквідації зимової слизькості задіяно 50 од. спецтехніки ДП «Донецький облавтодор»: 30 комбінованих дорожніх машин (КДМ), 15 навантажувачів, 1 автогрейдер та 4 трактори (Т-150).

Покриття автодоріг загального користування державного значення – засніжене, місцями «сніжна каша», місцями ожеледиця. Обмежень у русі транспортних засобів немає. Проїзд забезпечено.

Для подолання наслідків негоди облавтодор може залучити 162 од. снігоприбиральної техніки. Фотоархів Служби автодоріг

Обережно! На дорогах Лиманського, Слов’янського, Бахмутського, Покровського та Олександрівського районів місцями перемети!     

У зв’язку з поривами вітру, на автодорогах загального користування виникають перемети! Фотоархів Служби автодоріг

Як повідомлялось раніше, 13 лютого та 14 лютого у східній половині країни прогнозуються опади у вигляді помірного снігу; середньодобовий діапазон температур: -2… -4 , вітер північно-східний та східний 5-10 м/с.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області закликає водіїв бути максимально пильними за кермом і обирати швидкісний режим з урахуванням збільшення гальмівного шляху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області