Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Зимове утримання: на автодорогах області працюють понад 30 одиниць техніки та механізмів

Зимове утримання: на автодорогах області працюють понад 30 одиниць техніки та механізмів

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, 22 грудня у зимовому утриманні автошляхів задіяно понад 30 одиниць техніки та механізмів філій ДП «Донецький облавтодор» (комбіновані дорожні машини та навантажувачі). До восьмої ранку дорожники виконали роботи з попередження та ліквідації зимової слизькості на дорогах більш засніжених районів: з початком доби тверді опади спостерігалися на півдні та південному заході області (у Мангушському, Нікольському, Волноваському та Великоновосілківському районах). Решту території, окрім Покровського та Олександрівського районів, впродовж минулої доби припорошував невеликий сніг.

Автодороги загального користування зберігають мокрий (місцями сухий) стан покриття, подекуди ожеледиця; температура повітря вдень 0… -2 °C, вітер південно-західний 7-12 м/с; проїзд забезпечено по всій мережі.   

Увага! На теренах області зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці, адже температура повітря продовжує коливатися від незначного мінуса до незначних плюсових показників, що може призвести до підмерзання дорожнього покриття! У Волноваському районі зранку спостерігався сніг і туман!

Служба автодоріг звертається до водіїв із проханням бути вкрай обережними за кермом і неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області