Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Зимове утримання: на автодорогах області тривають роботи зі встановлення снігозатримуючих щитів

Зимове утримання: на автодорогах області тривають роботи зі встановлення снігозатримуючих щитів

На Донеччині продовжуються роботи з облаштування снігозаносних ділянок автодоріг загального користування засобами пасивного снігозахисту.

Для запобігання утворенню снігових переметів снігозатримуючі щити встановлено на відкритих для вітру ділянках автодоріг Слов’янського, Добропільського, Покровського та Костянтинівського районів, зокрема:

  • М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 654 (21 шт.);
  • Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь км 20-21 (26 шт.);
  • Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 12 (130 шт.);
  • Т-05-25 Михайлівка – Селидове – Курахове (100 шт.) тощо.

Облаштування снігозаносних ділянок засобами пасивного снігозахисту. Фотоархів Служби автодоріг

Крім того, на автошляхах регіону тривають роботи із заміни направляючих стовпчиків (елементів облаштування доріг, призначених для орієнтування учасників дорожнього руху). Зокрема, сигнальні стовпчики замінено на ділянках національних трас: Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь, км 57, та Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка, км 37, км 39.

Увага! В області зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці, адже температура повітря продовжує коливатися від незначного мінуса до незначних плюсових показників, що може призвести до підмерзання дорожнього покриття!

Служба автодоріг звертається до водіїв із проханням бути вкрай обережними за кермом і неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області