УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Діяльність » оголошення » Послуги з експлуатаційного утримання - обслуговування, ремонт та утримання об'єктів  існуючого стаціонарного штучного освітлення  на  автомоб. дор. загального користування державного значення у Донецькій області

Послуги з експлуатаційного утримання - обслуговування, ремонт та утримання об'єктів  існуючого стаціонарного штучного освітлення  на  автомоб. дор. загального користування державного значення у Донецькій області

Службою автомобільних доріг у Донецькій області оголошено закупівлю «Послуги з експлуатаційного утримання - обслуговування, ремонт та утримання об'єктів  існуючого стаціонарного штучного освітлення  на  автомобільних дорогах загального користування державного значення у Донецькій області».

Ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-03-001898-a

Очікувана вартість 9 283 135,00 грн.

Строк надання послуг – 31.12.2022р.

Бюджетні призначення визначаються згідно з Постановою КМУ №1085 від 20.12.2017р. «Про затвердження Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду»

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Експлуатаційне утримання направлене на забезпечення споживчих властивостей автомобільних доріг, що безпосередньо відповідають інтересам користувачів та здійснюється згідно з чинними нормами Законів України “Про автомобільні дороги”, “Про автомобільний транспорт”, “Про дорожній рух”, Постанови Кабінету Міністрів України “Про правила дорожнього руху”, СОУ 45.2-00018112-028:2008 Забезпечення якості при будівництві, ремонті та експлуатаційному утриманні автомобільних доріг та мостових споруд.

Файли для завантажування