Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Діяльність » оголошення » Штормове попередження на 24 грудня! У чотирьох районах області – сильний сніг!

Штормове попередження на 24 грудня! У чотирьох районах області – сильний сніг!

У другій половині дня 24 грудня в акваторії Азовського моря, у північно-західних районах Чорного моря та у портах Маріуполь і Бердянськ очікується посилення західного вітру 25-30 м/с, висота хвиль 15-25 дм, у портах 13-15 дм.

Увага! Вдень на території Донецької області спостерігається погіршення погодних умов!

Сильні опади у вигляді снігу при незначному морозі зафіксовано у Лиманському, Слов’янському, Добропільському та Олександрівському районах. У ліквідації зимової слизькості задіяно 36 одиниць техніки та механізмів філій ДП «Донецький облавтодор»: 25 комбінованих дорожніх машин і 11 навантажувачів.

В області зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці на дорогах, – температура повітря продовжує коливатися від незначного мінуса до незначних плюсових показників, що може призвести до підмерзання дорожнього покриття! Крім того, нестійка погода може призвести й до появи туману!

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом! Неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху: не перевищувати швидкість; зберігати безпечну дистанцію, зважаючи на наявну дорожньо-транспортну та метеорологічну ситуацію; з особливою обережністю рухатися залізничними переїздами, шляхопроводами та мостами; утримуватися від ризикованих маневрувань, зводячи нанівець імовірність екстреного гальмування; в умовах недостатньої видимості обов’язково рухатися з увімкненим ближнім світлом фар або протитуманними ліхтарями; обов’язково перевірити технічний стан транспортного засобу та оснастити його до зимової негоди! 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області