УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Діяльність » Щодо оприлюднення інформації » Тиждень безпеки дорожнього руху: ситуація з аварійністю на дорогах залишається невтішною

Тиждень безпеки дорожнього руху: ситуація з аварійністю на дорогах залишається невтішною

«За добу в Україні гине дев’ять осіб та майже 90 отримують травми від автопригод. З початку року сталося 122 тисячі дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло – 2 600 та травмовано більше 26 000 українців. Одними із основних причин залишаються перевищення швидкості та керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Слід зазначити, що із загального числа автопригод – 3 083 сталися за участю дітей», – повідомляє офіційний сайт Управління безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України. 

14 листопада у Міністерстві охорони здоров’я України відбулась стартова прес-конференція, присвячена початку Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме до 20 листопада 2016 року.

«Усі учасники та доповідачі зібрання були одностайні у необхідності вивчати, працювати і говорити про проблематику безпеки дорожнього руху, а особливо про якісні та ефективні шляхи її вирішення. Промовці звернули увагу на важливіші питання в утриманні доріг в безпечному стані, посиленні контролю за дорожнім рухом, створенні тренінгових центрів з надання першої долікарської допомоги, навчанні населення, економічних збитків від численних дорожньо-транспортних пригод та підняття свідомості кожного учасника дорожнього руху. А основний акцент був проголошений до мас-медіа, тому що саме засоби масової інформації відіграють на 90% основної ролі у донесенні до суспільства існуючої проблеми», – інформує веб-ресурс. 

План заходів із проведення Тижня безпеки дорожнього руху 

Докладніше

Фото: Управління безпеки дорожнього руху