Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Діяльність » оголошення » УВАГА! Шляхопроводом в районі с. Пісочин (Харківська область) можуть рухатися лише транспортні засоби, загальна маса яких не перевищує 20 т!

УВАГА! Шляхопроводом в районі с. Пісочин (Харківська область) можуть рухатися лише транспортні засоби, загальна маса яких не перевищує 20 т!

До уваги водіїв та перевізників! Служба автомобільних доріг у Харківській області повідомляє, що шляхопроводом в районі с. Пісочин можуть рухатися лише транспортні засоби, загальна маса яких не перевищує 20 тонн! Зазначена споруда розташована на а/д М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків». До виконання капремонту, запланованого на 2021 рік, транспортні засоби, загальна маса яких перевищує 20 тонн, мають продовжувати користуватися наведеною схемою проїзду.↓

Офіційна інформація прес-служби Служби автомобільних доріг у Харківській області:

«Нагадуємо про відкриття руху для транспортних засобів, інших самохідних машин та механізмів, пішоходів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-18-1 Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» на ділянці км 0+000 – км 1+100 з обмеженням руху транспортних засобів загальна маса яких перевищує 20 т. На шляхопроводі встановлено необхідні засоби організації дорожнього руху, згідно розробленої та погодженої  схеми організації дорожнього руху.

Контроль з дотримання встановленого обмеження руху транспортних засобів загальна маса яких перевищує 20 т по зазначеному шляхопроводу здійснює управління патрульної поліції в Харківській області разом з Укртрансбезпекою у Харківській області.

 

На шляхопроводі проходили аварійно-відновлювальні роботи. Після завершення з залученням мостових експертів були оглянуті виконані аварійно-відновлювальні роботи шляхопроводу та виконано випробування споруди. За результатом огляду, шляхопровід придатний  для руху транспортних засобів загальною масою до 20 т. Роботи з безпеки руху виконано.

Перед відкриттям відновлений проліт шляхопроводу випробували навантаженням. Відновлений проліт витримав 240 т (ця цифра відповідає європейським нормам). Однак поки на шляхопроводі дозволений проїзд транспорту до 20 т (щоб весь міст витримував великі навантаження, потрібно в плановому режимі провести його капітальний ремонт). Що стосується капітального ремонту, то наступного року планується виконати роботи з розроблення проектно-кошторисної документації цього шляхопроводу. А вже потім, у 2021 році провести капітальний ремонт. Після цього обмеження руху транспортних засобів загальна маса яких перевищує 20 т буде відмінено».