УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Діяльність » Щодо оприлюднення інформації » Володимир Омелян: я вірю, що ми зможемо протягом п’ятирічного періоду знизити смертність на дорогах хоча б на 30-40 відсотків (ВІДЕО)

Володимир Омелян: я вірю, що ми зможемо протягом п’ятирічного періоду знизити смертність на дорогах хоча б на 30-40 відсотків (ВІДЕО)

14 листопада в Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху. У перший день акції відбулося засідання робочої групи з питань розробки стратегії безпеки руху (пошук дієвих механізмів задля зниження травматизму та смертності на вітчизняних автошляхах, головною причиною яких є недотримання водіями швидкісного режиму руху).  

«Нам необхідно вжити жорстких заходів для того, щоб припинити цю практику – вона є причиною високого травматизму та смертності. Через це проходять всі країни світу, і Україна не є винятком. Нам треба брати до уваги найкращі світові практики і запускати в наше щоденне життя. Я вірю, що ми зможемо протягом п’ятирічного періоду знизити смертність на дорогах хоча б на 30-40 відсотків», – заявив у своїй промові під час Міжнародного круглого столу «Міжнародні норми та стандарти у сфері безпеки на транспорті. Проблематика та передова практика» Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.     

За його словами, представники міністерств і відомств, які несуть безпосередню відповідальність за ситуацію із безпекою на дорогах, пройдуть тренінги у країнах Європейського Союзу: «Ми домовились, що за підтримки Єврокомісії представники всіх міністерств і відомств, а це, у першу чергу, Міністерство інфраструктури, МВС, Міністерство охорони здоров’я, ДСНС, Національна поліція, пройдуть відповідні тренінги у європейських державах, насамперед, у Швеції, де будуть мати можливість ознайомитись із найкращими практиками, контрзаходами, котрі необхідно вжити на рівні Уряду для того, щоб смертність на дорогах була близькою до нуля».

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури презентувало комплексну соціальну кампанію з покращення БДР. 

План заходів із проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Прес-служба САД у Донецькій області