УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Діяльність » оголошення » Заява про екологічні наслідки реалізації робочого проєкту «Будівництво шляхопроводу на км 730+554 автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський
(на м. Ростов-на-Дону)»

Заява про екологічні наслідки реалізації робочого проєкту «Будівництво шляхопроводу на км 730+554 автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський
(на м. Ростов-на-Дону)»

Об’єкт (ділянка дороги та шляхопровід), для якого розробляється проєкт, знаходиться на автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) та проходить по землях Бахмутського району Донецької області. 

Міжнародна автомобільна дорога державного значення   М - 03 Київ – Харків - Довжанський, поширює транспортні зв’язки регіону з загальною мережею доріг України і відіграє важливу роль в економічному розвитку регіону, близького та далекого зарубіжжя. Ураховуючи зріст інтенсивності руху на перспективний період, а також стан існуючого дорожнього одягу та аварійний стан існуючого шляхопроводу  на км 730+544, проєктом передбачено виконати будівництво шляхопроводу та капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення   М - 03 Київ – Харків – Довжанський з доведенням параметрів ділянки автомобільної дороги до вимог діючого законодавства. 

Будівництво передбачає доведення проєктного строку служби шляхопроводу за його належним утриманням до 80 років згідно та підвищення міцності дорожнього одягу, облаштування та організацію дорожнього руху, що буде сприяти кращому і безпечному пропуску транспорту та пішоходів на цій ділянці, поліпшенню стану навколишнього середовища.

Довжина будівництва проектованої ділянки – 0,230 км.  На проєктованій ділянці за проєктовані наступні параметри: кількість смуг руху  -  одна в одному напрямку; ширина проїзної частини 8,5 м; шляхопровід через залізничну колію довжина – 42,85 м, габарит - Г-9.5+2х0.75 м.

Максимальні приземні концентрації забруднюючих речовин, що виділяються при експлуатації автодороги на межі санітарно-захисної зони та житлової забудови не перевищують встановлених нормативів.

Відходи, які утворюються в процесі експлуатації автодороги, планується розміщувати або утилізувати згідно з вимогами Закону України "Про Відходи". Таким чином,  реалізація проєктних рішень створює допустимий рівень впливу на довкілля. 

Відповідальність за дотримання природоохоронного законодавства в ході реалізації проектних рішень і експлуатацію об'єкту бере на себе Служба автомобільних доріг у Донецькій області

 

 

Заступник начальника Служби автомобільних 

доріг у Донецькій області                                                                    Д.Ф. Тютюнник

 

ДП «УКРДІПРОДОР» ДФ «ДОНЕЦЬКДІПРОДОР»                             Л.Б Камалова