УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Діяльність » За чисте довкілля » Автодорожники – за чисте довкілля!

Автодорожники – за чисте довкілля!

Працівники Служби автомобільних доріг у Донецькій області долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля». У суботу, 8 квітня, передвеликодню весняну толоку дорожники влаштували на кордоні з сусідньою Харківщиною, біля стели «Донецька область». 

Дорожники попрацювали плідно і згуртовано: очищено від сміття 450 м2 території – вивезено півтонни побутових відходів! Фото: Служба автодоріг  

Шляховики очистили від побутових відходів узбіччя міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський та майданчик для відстою (відпочинку) великовантажного автотранспорту, пофарбували елементи архітектурного оформлення та благоустрою автошляху, прочистили водовідвідні лотки тощо.

Як відомо, цьогоріч заходи з комплексного благоустрою територій впевнено крокують теренами України, починаючи з березня. Двомісячник з приведення об’єктів благоустрою до належного санітарного стану та естетичного вигляду має вкотре посилити увагу співвітчизників до охорони навколишнього середовища та одночасно зосередити увагу мирян на підготовці до святкування найшановнішого християнського свята – Великодня. 

Напередодні пасхальних свят дорожниками посилено нагляд за санітарним станом прилеглих до автошляхів загального користування територій: уздовж автодоріг тривають роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ; очищення смуг відводу доріг від чагарникової порослі, бур’янів та сухих аварійних дерев; фарбування автопавільйонів і прибирання зупинок громадського транспорту; озеленення.

Заходи вжито на виконання Указу Президента України від 06.08.1998 № 855 «Про день довкілля»; Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів»; Доручення Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.03.2017 № 9075/1/1-17 щодо проведення Дня благоустрою територій та належної підготовки до святкування Пасхи (Великодня).

 Бережіть природу та піклуйтеся про довкілля! Фото: Служба автодоріг

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Прес-служба САД у Донецькій області