УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Діяльність » За чисте довкілля » Дорожники Донеччини долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Дорожники Донеччини долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Працівники Служби автомобільних доріг у Донецькій області та ДП «Донецький облавтодор» взяли участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

До Дня довкілля близько 80 дорожників привели до належного санітарного стану прилеглі до автошляхів території, ліквідувавши несанкціоновані звалища побутових відходів; очистили від сміття, бур’янів та порослі два автопавільйони та зупинки громадського транспорту; висадили 42 дерева і 14 кущів.

Додамо, в Києві співробітники Державного агентства автомобільних доріг України та ПАТ «ДАК Автомобільні дороги України» у рамках щорічної акції з благоустрою прибрали територію навколо пам’ятного знака «Чорнобильцям автомобілістам і дорожникам».

Заходи вжито на виконання Указу Президента України від 06.08.1998 р. № 855 «Про день довкілля»; Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів»; Доручення Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 18.03.2016 р. № 7319/1/1-16 щодо проведення 23 квітня 2016 року щорічної акції з благоустрою та Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!».

Прес-служба САД у Донецькій області