УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Громадськості » громадське обговорення » Кожен громадянин може долучитися до обговорення «Стратегії розвитку дорожньої галузі України»

Кожен громадянин може долучитися до обговорення «Стратегії розвитку дорожньої галузі України»

Міністерство інфраструктури України та Державне агентство автомобільних доріг України закликають  небайдужих громадян долучитися до громадського обговорення стратегічного документу щодо реформування дорожньої галузі країни, повідомляє прес-служба Укравтодору.

Пропозиції щодо удосконалення документу, презентованого минулого тижня на засіданні Робочої групи з впровадження кардинальних змін у дорожньо-транспортній інфраструктурі та розміщеного на офіційному сайті Укравтодору, можна надіслати до 18 грудня на електронну пошту відомства press@ukravtodor.gov.ua  поміткою у темі листа «Реформа»).

Як повідомлялося раніше, Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський 11 листопада 2015 року підписав Наказ щодо створення Робочої групи з реформування дорожньої галузі України. До новоствореної команди, окрім українських спеціалістів, увійшли експерти  Литви та Німеччини.

Стратегія реформування та розвитку дорожньої галузі України

Прес-служба САД у Донецькій області