УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » події » Безпека руху: з початку року на автодорогах держзначення ліквідовано 93,5 тис. кв. м вибоїн на проїзній частині

Безпека руху: з початку року на автодорогах держзначення ліквідовано 93,5 тис. кв. м вибоїн на проїзній частині

На міжнародних, національних і територіальних трасах Донецької області продовжуються роботи з ліквідації ямковості. Новоутворені вибоїни, що з’являються на проїзній частині зношених ділянок державних доріг, оперативно ліквідуються у рамках робіт з експлуатаційного утримання.

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки дорожнього руху Служби автодоріг у Донецькій області, станом на 27.06.2019 ліквідовано:

  • на міжнародних і національних трасах – 44,0 тис. кв. м ямковості;
  • на територіальних трасах – 49,5 тис. кв. м ямковості.

Більшість робіт виконано традиційним методом, із застосуванням гарячих асфальтобетонних сумішей, – 86,5 тис. кв. м (холодним асфальтобетоном взимку – 2,5 тис. кв. м; методом просочення, чорним щебенем та іншими сумішами – 4,5 тис. кв. м).

Роботи з експлуатаційного утримання – ліквідація вибоїн на проїзній частині (найбільш пошкоджені ділянки ремонтуються «картами») 

Нагадаємо, планово-попереджувальний ремонт виконується для забезпечення безпеки дорожнього руху та недопущення подальшого руйнування проїзної частини. Роботи з ліквідації вибої тривають на ділянках трас, які ще чекають на поточний середній або капітальний ремонт (з підсиленням дорожнього одягу для забезпечення необхідного модуля пружності). Ділянки трас, відремонтовані впродовж 2016-2018 років, зберігають цілісність дорожнього одягу та не потребують «ямкового» ремонту.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками! 

Як вже повідомлялось, у 2019 році роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Донецької області виконує ДП «Донецький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». До 2014 року ДП «Донецький облавтодор» налічувало 22 філії. На сьогодні на підконтрольній Україні території функціонують 7 філій (в їхньому складі 17 дільниць). Для виготовлення гарячої асфальтобетонної суміші облавтодор традиційно запустив власні АБЗ, розташовані у Нікольському, Великій Новосілці, Покровську, Бахмуті та Лимані. 

Сторінка у Facebook   

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області