УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » події » Мінінфраструктури: у 2016 році в Україні було відремонтовано рекордну за останні декілька років протяжність доріг

Мінінфраструктури: у 2016 році в Україні було відремонтовано рекордну за останні декілька років протяжність доріг

Ми будемо відновлювати автошляхи по всій Україні цього року, і питання контролю якості робіт – питання номер один. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час участі у презентації верифікаційного звіту Ініціативи CoST Ukraine, яка відбулась 28 лютого 2017 року.

Володимир Омелян наголосив, що він також їздить українськими дорогами та поділяє обурення людей: «Я сам їжджу нашими дорогами, я розумію, і більш того – поділяю обурення людей. Але я хочу нагадати, що 95 відсотків українських шляхів у непридатному стані. І за зиму вони не перетворилися на європейські автобани. Тим не менш, ми будемо відновлювати автошляхи по всій Україні цього року, і питання контролю якості робіт – питання номер один».

Міністр інфраструктури України наголосив, що 2016 року було відремонтовано рекордну за останні декілька років протяжність доріг, але разом з тим це лише один відсоток від потреби.

Докладніше - офіційний сайт Мінінфраструктури