УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

» Прес-центр » події » П’ятий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху (під егідою ООН) триватиме під гаслом #SpeakUptoSaveLives (Говори, щоб врятувати життя)

П’ятий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху (під егідою ООН) триватиме під гаслом #SpeakUptoSaveLives (Говори, щоб врятувати життя)

Стартова зустріч щодо проведення П’ятого Глобального тижня безпеки дорожнього руху (під егідою ООН), що триватиме в Україні з 6-го по 12-те травня 2019 року, відбулась у прес-центрі інформаційного агентства Укрінформ

«Дорожній травматизм і смертність внаслідок дорожньо-транспортних пригод – це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі. Зокрема, за минулий рік у світі внаслідок ДТП загинуло один мільйон триста п’ятдесят тисяч людей. Кожні півтори хвилини у світі гине людина у ДТП! Тому зараз в Україні об'єднують свої зусилля всі міністерства і відомства. Закликаємо громадські організації приєднуватися для того, щоб зробити все можливе задля зменшення смертності на дорогах на п’ятдесят відсотків», – наголосив організатор та координатор Тижня безпеки дорожнього руху ООН в Україні, директор Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Юрій Чорний.

Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху проходить за сприяння Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування. Традиційно співорганізаторами проведення Тижня є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Під час прес-конференції організатори презентували найкращі роботи Всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху», що відбувся в минулому році в рамках Тижнів безпеки дорожнього руху за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП», під егідою Міністерства освіти та науки, за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та інших зацікавлених відомств та організацій.

Відеоробота «ДТПер?» – переможець Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху 2018 року», автор Міщинська Тетяна, 17 років, Рівненська ЗОШ №20

Джерело: Укрінформ

Файли для завантажування