УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » події » Підсумки 2017-го: в Україні відремонтовано найбільшу за останні п’ять років протяжність доріг!

Підсумки 2017-го: в Україні відремонтовано найбільшу за останні п’ять років протяжність доріг!

Міністерство інфраструктури України та Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) підбили підсумки року, що минає. За інформацією Укравтодору, з посиланням на результати соціологічних досліджень, сорок п’ять відсотків українців назвали ремонт доріг однією з позитивних змін в країні за останній рік.

«Цього року ми відремонтували найбільшу кількість доріг за останні 5 років – 2 100 км. Для порівняння – у 2014 році було відремонтовано тільки 102. Для нас важлива не тільки кількість кілометрів. Ще важливішим є розумне використання публічних коштів та грамотний підхід до ремонтів», – зазначив під час підсумкової прес-конференції «Транспорт єднає людей – інфраструктура єднає країну» керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

Керівник Укравтодору Славомір Новак під час підсумкової прес-конференції Мінінфраструктури. Фото: Укравтодор  

Крім того, очільник Укравтодору повідомив, що наступний рік стане початком втілення найважливіших реформ вітчизняної дорожньої галузі. 

«2018 рік – це рік початку двох фундаментальних реформ дорожньої галузі. Ми втілюємо в життя децентралізацію доріг та імплементуємо Дорожній фонд, які стануть новою Конституцією дорожньої галузі країни», – підкреслив Славомір Новак.

За його словами, Україна повинна стати сучасною європейською країною, яка використовує нові технології дорожнього руху – інтелектуальні транспортні системи. 

«Зараз працюємо над концепцією створення в Укравтодорі Офісу управління дорожнім рухом, який буде відповідати за втілення системи ІТС. Ця система передбачає: зважування вантажівок у русі, аналіз трафіку, який необхідний для планування. У майбутньому – система збору оплат від вантажного транспорту та автоматичний контроль швидкості», – додав керівник Укравтодору.

За інформацією прес-служби Укравтодору