УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » події » Здобутки року: ми втілили в життя нову систему контролю якості – Славомір Новак

Здобутки року: ми втілили в життя нову систему контролю якості – Славомір Новак

Укравтодор запровадив чотирьохрівневу систему контролю якості ремонтно-будівельних робіт.  

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України в інтерв’ю телеканалу «Еспресо.TV»:

«Якість – це основна річ для доріг. У нас є зараз чотири рівні контролю якості – є загальний, основний рівень інженера, який відповідає за контроль якості на будівельному майданчику, на рівні служб замовника. Другий рівень – це незалежний нагляд. Ми крок за кроком будемо втілювати на наших майданчиках. Зараз починаємо від капітальних ремонтів, за декілька років перейдемо на всі договори, на всі контракти. Але це додаткові витрати... Третій рівень – я це зробив як керівник «Укравтодору», я створив нову окрему структуру, яку ми називаємо центральний дорожній контроль якості… І четвертий – безкоштовний, найкращий – це громадський нагляд. Я дуже вдячний громадянам…»

 

Керівник Укравтодору Славомір Новак в ефірі телеканала «Еспресо.TV»

Крім того, керівник Укравтодору повідомив, що всі договори, укладені з підрядними організаціями, передбачають гарантійні терміни на виконання ремонтних робіт.

До того ж, нова система контролю якості ремонтно-будівельних робіт базується на прозорій системі державних закупівель.   

«Це також великий успіх цього року – всі тендери ми перевели на систему ProZorro. Завдяки системі ProZorro ми зекономили 2,5 млрд грн платників податків. Значить, ми можемо використати 2,5 млрд грн на інші проекти, інші дороги», – підкреслив Славомір Новак.

Джерело: телеканал «Еспресо.TV»