Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Безпека руху: міжнародна траса М-03 від кордону з Харківщиною до Слов’янська вже має сучасну пластикову розмітку

Безпека руху: міжнародна траса М-03 від кордону з Харківщиною до Слов’янська вже має сучасну пластикову розмітку

Виконано роботи з нанесення розмітки проїзної частини автодороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський з використанням методу структурного нанесення холодного пластику. Крім того, відремонтовану цього року ділянку траси від повороту на Святогірськ у напрямку Слов’янська протяжністю 11,5 км облаштовано новими дорожніми знаками, у тому числі й індивідуального проектування. На даний час на об’єкті виконуються роботи з укріплення узбіч та встановлення бар’єрного огородження.

 

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 646+200-км 676-320, холодним пластиком промарковано осьові лінії та острівці безпеки (решту розмічальних ліній – світлоповертальною фарбою)

 

Відремонтовану цьогоріч ділянку траси (11,5 км) від повороту на Святогірськ у напрямку Слов’янська облаштовано новими дорожніми знаками (43 шт.)

 

Виконуються роботи з укріплення узбіч та встановлення бар’єрного огородження; відремонтовано зупинки громадського транспорту  

Нагадуємо: впродовж 2017-2018 років 36 км М-03 у межах Слов’янського району повністю відремонтовано – в рамках поточних середніх ремонтів улаштовано нове двошарове асфальтобетонне покриття та забезпечено необхідний модуль пружності дорожнього одягу; у Бахмутському районі, між селами Никонорівка та Міньківка, цього року розпочався капітальний ремонт 16 км М-03 з виправленням повздовжнього профілю дороги (ремонт ще 15 км траси між Міньківкою та Бахмутом заплановано на наступний рік). Додамо, що загальна протяжність транспортного коридору М-03 у межах Донецької області (на підконтрольній території) становить 95,2 км.

Ремонт автодороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський виконує ТОВ «Славдорстрой». Замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області. Джерела фінансування: Державний бюджет (за програмою 3111120 «Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський») та спеціальний фонд обласного бюджету (кошти від «митного експерименту»).

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області