УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Безпека руху: у Слов’янську по гарячих слідах затримали викрадача дорожніх знаків

Безпека руху: у Слов’янську по гарячих слідах затримали викрадача дорожніх знаків

За інформацією видання «Знамя Индустрии», у Слов’янську правоохоронцями затримано чоловіка, який намагався здати в пункт прийому металобрухту засоби організації дорожнього руху.

«У мікрорайоні Східний дільничний офіцер Слов'янського відділу поліції під час чергування звернув увагу на чоловіка у неохайному одязі, який ніс два дорожніх знаки. На питання про їх походження той відповів просто: «Я їх вкрав». Знаки 45-річний, раніше судимий, слов’янець мав намір здати в пункт прийому металобрухту. А викрав він їх на автодорозі Київ-Харків-Довжанський... Знаки, як видно на фото, попереджають про проведення ремонтних робіт, про небезпеку на дорозі. Від їх відсутності могли постраждати і учасники руху, і дорожні працівники»,повідомляє офіційний сайт газети «Знамя Индустрии».

Зазначимо, що на сьогодні загальна орієнтовна вартість виготовлення подібних дорожніх щитів, а саме: заборонного знаку 3.43 «Небезпека» та попереджувального знаку 1.37 «Дорожні роботи», становить 1,8 тис. грн (з ПДВ). Засоби організації дорожнього руху було вкрадено на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський. 

Нагадаємо, загальна сума збитків, нанесених дорожньому господарству Донеччини від розкрадання технічних засобів організації дорожнього руху в 2015 році, склала 293,6 тис. грн. Торік вітчизняна Феміда задовольнила кілька позовів в інтересах держави в особі Служби автомобільних доріг у Донецькій області, постановивши обвинувальні вироки відносно осіб, які вкрали елементи металевого бар’єрного та перильного огородження.

З початку 2016 року на автошляхах регіону невідомими особами вкрадено: 189 дорожніх знаків, 8 пог. м бар’єрного та 35 пог. м перильного огородження. За фактами крадіжок  Службою складено відповідні заяви до правоохоронних органів  щодо розшуку винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до всіх громадян з проханням не лишатися байдужими до проблеми псування  державного майна та повідомляти про випадки вандалізму за телефонами «гарячої лінії» ДП «Донецький облавтодор» (0623) 52-22-55, (095) 152-53-04 або екстреним номером «102».  

Увага! Розкрадання дорожніх знаків істотно впливає на безпеку дорожнього руху і може призвести до аварійно-небезпечної ситуації з непередбачуваними наслідками!

Прес-служба САД у Донецькій області