Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » До уваги користувачів доріг! Зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці! На Донеччину насувається похолодання!

До уваги користувачів доріг! Зберігається висока ймовірність виникнення ожеледиці! На Донеччину насувається похолодання!

Інтенсивні снігопади, які напередодні спостерігалися у більшості районів Донецької області, від початку нової доби змінилися на дощ, мряку та  мокрий сніг із дощем. Оманливе потепління з переходом через 0 °C може швидко змінитися низькими температурами повітря. Завдання дорожників – за час тимчасової відлиги звільнити покриття доріг від «сніжної каші» для недопущення зимової слизькості.

Увага! Прогнозоване різке похолодання може призвести до підмерзання асфальтового покриття! Будьте вкрай обережні за кермом!

а/д Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь між Волновахою та Маріуполем, км 218-км 221 (Нікольський район)

Станом на 10:00 у зимовому утриманні задіяно близько півсотні одиниць спеціалізованої техніки ДП «Донецький облавтодор». Безперебійний проїзд забезпечують понад 60 працівників підрядного підприємства.

Обмежень у русі немає. Проїзд автомобільними дорогами загального користування державного значення (міжнародними, національними, територіальними) забезпечено.

Контактні телефони та адреси електронної пошти:

ДП «Донецький облавтодор» (підрядник із експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення): (0623) 52-22-55, (095) 152-53-04, disp@avtodor.dn.ua (диспетчер);

Служба автомобільних доріг у Донецькій області (замовник робіт і балансоутримувач автодоріг загального користування державного значення – міжнародних, національних і територіальних доріг): (050) 450-79-98, disp.sad.dn.ukravtodor@gmail.com (диспетчер).

В умовах інтенсивних снігопадів із високою ймовірністю утворення транспортних заторів облаштовано майданчики для відстою автотранспорту. У разі суттєвого ускладнення погодних умов ДП «Донецький облавтодор» має стаціонарні пункти обігріву, розташовані за адресами філій (центральних баз і дільниць). Для роботи в осінньо-зимовий період облавтодор підготував 144 од. спеціалізованої техніки та уклав договори на залучення 32 од. додаткової техніки сторонніх організацій. 

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області