Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! 4-5 січня очікується погіршення погодних умов у східних та південно-східних областях України!

До уваги водіїв! 4-5 січня очікується погіршення погодних умов у східних та південно-східних областях України!

Внаслідок переміщення активного циклону, в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській та Харківській областях очікується ускладнення погодних умов: вдень 4 січня випадатиме значний сніг (подекуди з дощем), очікується посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, у Приазов’ї – місцями до 25 м/с; хуртовини, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, приріст снігового покриву 15-20 см; протягом ночі 5 січня послаблення, вдень 5 січня припинення опадів і явищ.

Ускладнення погодних умов 4-5 січня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.

Як вже повідомлялось, для роботи в осінньо-зимовий період підрядне підприємство ДП «Донецький облавтодор» готове залучити 144 од. спеціалізованої техніки. У разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі стихійними метеорологічними явищами (потужними зимовими циклонами та вируванням снігів), Служба автомобільних доріг у Донецькій області та облавтодор мають чіткий і скоординований план взаємодії з територіальними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Національної поліції України.

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області