Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Найближчими днями – висока ймовірність виникнення переохолоджених туманів!

До уваги водіїв! Найближчими днями – висока ймовірність виникнення переохолоджених туманів!

Територією Донеччини стеляться тумани: зранку атмосферне явище, що зменшує дальність видимості та погіршує умови руху транспортних засобів, спостерігалося у Мангушському, Нікольському, Волноваському та Олександрівському районах; у Лиманському та Покровському була незначна пелена. 

Обережно! Найближчими днями на теренах області зберігається коливання температури повітря: перепади від мінусових і плюсових значень (з тенденцією до похолодання) можуть призвести до появи переохолоджених туманів та підмерзання асфальтобетонного покриття!

Служба автомобільних доріг у Донецькій області закликає водіїв бути вкрай обережними під час руху в умовах недостатньої видимості – туману!

Служба автодоріг радить водіям під час руху в умовах недостатньої видимості бути гранично уважними за кермом: дотримуватися швидкісного режиму, рухатися з увімкненим ближнім світлом фар або протитуманними ліхтарями, уникати ризикованих маневрувань і при зупинці обов’язково вмикати аварійну світлову сигналізацію.

Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні

4-го лютого на більшій частині країни – туман, видимість 200-500 м (1 рівень небезпечності, жовтий); на дорогах, крім півдня, місцями ожеледиця.

Будьте уважні та обережні за кермом! 

УкрГМЦ

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області