Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв та перевізників! На ділянці дороги Велика Новосілка – Амвросіївка обмежено рух великовагового автотранспорту!

До уваги водіїв та перевізників! На ділянці дороги Велика Новосілка – Амвросіївка обмежено рух великовагового автотранспорту!

У зв'язку з руйнуванням дорожнього покриття, відповідно до Закону України «Про автомобільні дороги», Службою автомобільних доріг у Донецькій області з 24 березня 2017 року обмежено рух великовагових транспортних засобів на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-09 Велика Новосілка – Амвросіївка.

Більш ніж 30-ти кілометрова ділянка дороги (з адресною прив’язкою: км 0+560 – км 31+000) розташована у Великоновосілківському та Мар’їнському районах, за маршрутом Велика Новосілка – Павлівка.   

Обмеження руху пов’язано зі значним зволоженням земляного полотна, що негативно вливає на технічні характеристики та експлуатаційний стан територіального автошляху. На виконання Наказу начальника Служби з обох сторін «перезволоженої» ділянки дороги встановлено заборонні дорожні знаки: 3.15 «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 24 т, заборонено» та 3.16 «Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 7 т, заборонено».

Додамо, що до введення обмеження зазначеною автодорогою загального користування державного значення дозволялося перевезення вантажів (разом із масою транспортного засобу) до 40 т!   

Зруйнована ділянка дороги поблизу с. Золота Нива. Фотоархів Служби

Служба автомобільних доріг у Донецькій області вкотре звертається до водіїв з вимогою дотримуватися Правил дорожнього руху! Ігнорування габаритно-вагових норм прискорює руйнування автодоріг та впливає на безпеку дорожнього руху! Порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів мають високий ступінь суспільної небезпеки!

Перелік документів, на підставі яких виконуються вантажні перевезення:

  • Закон України від 05.04.2001 № 2344-III (зі змінами) «Про автомобільний транспорт»;
  • Закон України від 30.06.1993 № 3353-XII (зі змінами) «Про дорожній рух»;
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306 (зі змінами) «Про правила дорожнього руху»;
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 (зі змінами) «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування»;
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 869 «Про внесення змін до пункту 22.5 Правил дорожнього руху».

Прес-служба САД у Донецькій області