УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв, які виїжджають за межі Донеччини! У зв’язку з надзвичайною ситуацією на Вінниччині, рух міжнародною трасою М-21 лишається закритим! (Карта об’їзду)

До уваги водіїв, які виїжджають за межі Донеччини! У зв’язку з надзвичайною ситуацією на Вінниччині, рух міжнародною трасою М-21 лишається закритим! (Карта об’їзду)

Рух для всіх видів транспорту на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, яка проходить через м. Калинівка, залишається закритим, – повідомляє прес-служба Укравтодору.  

Внаслідок пожежі на складах боєприпасів у районі м. Калинівка Вінницької області, яка сталася увечері 26-го вересня, закрито рух для всіх видів автотранспорту на автодорозі загального користування державного значення  М-21  Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, а також залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка Південно-Західної залізниці; повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від м. Калинівка.

Крім того, відключено лінії електропередач Калинівка-УкрФлора і Калинівка-Лаврівка та мережі газопостачання до населених пунктів: с. Дорожнє, с. Медвідка і с. Лаврівка.

Станом на сьому ранку з Калинівського району, де горять склади боєприпасів, евакуйовано понад 28 тис. людей (одну людину травмовано). Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння чотирьох житлових будинків. У роботах із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 691 особу та 149 одиниць спецтехніки.

Про відкриття руху автошляхом М-21  буде повідомлено додатково.

Карта об’їзду автодороги загального користування державного значення М-21  

(оновлено 28.09.2017)

Рух транспортних засобів автомобільною дорогою М-21 відкрито!

Джерело: прес-служба Укравтодору