Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » До відома користувачів доріг! З 28-го грудня відкрито рух автодорогою через село Ганнівка!

До відома користувачів доріг! З 28-го грудня відкрито рух автодорогою через село Ганнівка!

З 28-го грудня відкрито рух для всіх видів транспорту автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман. Штучна споруда розташована у с. Ганнівка, на виїзді з Добропілля у напрямку Краматорська. Нагадаємо, закриття проїзду було пов’язано з улаштуванням під’їзних шляхів до моста через несудноплавну річку Бик (на об’єкті капремонту завершуються роботи з улаштування системи водовідведення).

Як вже повідомлялось, під час комплексного відновлення мостовиками виконано монтаж балок прогонової будови, улаштування монолітної залізобетонної накладної плити та перехідних плит, встановлено бар’єрне та перильне огородження. Ремонт штучної споруди виконано ТОВ «Мостстройком». Роботи з улаштування під’їзних шляхів – ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Міст через р. Бик на а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 6+096; штучна споруда розташована у с. Ганнівка, на виїзді з Добропілля у напрямку Краматорська

Капітальний ремонт виконано на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області. Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет (кошти від «митного експерименту»).

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області