УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » До відома водіїв та перевізників! Cтартували роботи з ремонту під’їзних шляхів до моста у Ганнівці (фото, відео)

До відома водіїв та перевізників! Cтартували роботи з ремонту під’їзних шляхів до моста у Ганнівці (фото, відео)

Ділянка автодороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман є закритою для руху всіх видів транспорту. Внесені зміни в організацію дорожнього руху стосуються ділянки Добропілля – Новотроїцьке (у бік Краматорська та у зворотному напрямку).

До скасування заборони руху просимо водіїв та перевізників планувати поїздки сполученням північ – південь (Слов’янськ – Маріуполь) через Костянтинівку!

Ремонт під’їзних шляхів до моста у Ганнівці Добропільського району на а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман; роботи виконує ТОВ «Автомагістраль-Південь»

Нагадаємо, ділянка національної траси Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка від села Нова Полтавка у напрямку Костянтинівки, де цього року виконувався капремонт, з 27-го листопада 2018 року відкрита для руху всіх видів транспорту. Це дає можливість внести тимчасові зміни в організацію дорожнього руху до маршруту через Добропілля.

Увага! Параметри дороги не дозволяють без заборони руху виконати необхідні роботи з улаштування нового дорожнього одягу на підходах до мосту! Роботи будуть виконані у стислі строки.

Додамо, що відновлення мостового переходу через несудноплавну річку Бик добігає кінця. На об’єкті капремонту виконано основні роботи. На черзі – укріплення конусів берегових опор, встановлення перильного та бар’єрного огородження, улаштування асфальтобетонного покриття.

Капремонт моста на а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 6+096; роботи виконує ТОВ «Мостстройком» 

Дуже просимо водіїв та перевізників зважати на встановлені дорожні знаки. З розумінням поставитись до тимчасових незручностей! Про відновлення руху буде повідомлено додатково!

Альтернативний маршрут об’їзду Добропілля – Новодонецьке – Новоявленка – Новотроїцьке (дорогами загального користування місцевого значення) облаштовано необхідними дорожніми знаками, що забороняють рух автотранспорту загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т. Тому, задля збереження мережі місцевих доріг, які не здатні витримувати понаднормові навантаження, просимо перевізників користуватися маршрутом через Костянтинівку (запропонованим Службою ще з 2015-го року)!

Довідково: на сьогодні нормативними документами передбачено перевезення вантажів автодорогами загального користування державного значення із загальною масою (разом із масою транспортного засобу) – не більше 40 т. Зазначена норма не відрізняється від європейських норм.

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області