Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Добігає кінця підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років (ФОТО)

Добігає кінця підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років (ФОТО)

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, у зимовому утриманні автодоріг загального користування державного значення планується задіяти 144 од. спеціалізованої техніки ДП «Донецький облавтодор», а саме:

  • піскорозкидачів – 54 од.;
  • навантажувальної техніки – 29 од.;
  • тракторів – 28 од.;
  • автогрейдерів – 17 од.;
  • роторних снігоочищувачів – 8 од.;
  • солерозподілювачів – 5 од.;
  • бульдозерів – 3 од., а також 85 од. навісного обладнання.

Крім того, для зберігання протиожеледних матеріалів на території філій облавтодору підготовлено 3 стаціонарні бази та 17 тимчасових майданчиків. Загалом заготовлено 16,8 тис. т фрикційних матеріалів і 3 тис. т технічної солі. Для виконання робіт із аварійного ямкового ремонту заготовлюються й органо-мінеральні суміші. Також для забезпечення безперебійної роботи дорожньої спецтехніки створено десятиденний незменшуваний запас пально-мастильних матеріалів: 23 т бензину та  44 т дизпалива.

Підготовка ДП «Донецький облавтодор» підрядника Служби автодоріг у Донецькій області – до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років

На території філій облавтодору підготовлено стаціонарні бази та майданчики для зберігання протиожеледних матеріалів

На даний час в області тривають роботи зі встановлення комплектів «сезонних» дорожніх знаків (1.13 «Слизька дорога», 7.12 «Ожеледиця», табличок 7.2.1 «Зона дії»), а також виготовлення та ремонту засобів пасивного снігозахисту (6 160 шт.) для облаштування снігозаносних ділянок автодоріг загального користування державного значення.

Нагадаємо, у 2018 році роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Донецької області виконує ДП «Донецький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області. Як вже повідомлялось, до 2014 року ДП «Донецький облавтодор» налічувало 22 філії. На сьогодні на підконтрольній Україні території функціонують 7 філій (в їхньому складі 17 дільниць).

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області