Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Добропільський район: завершено роботи з улаштування балок прогонової будови моста у с. Ганнівка

Добропільський район: завершено роботи з улаштування балок прогонової будови моста у с. Ганнівка

Продовжується відбудова штучної споруди через несудноплавну р. Бик. Мостовики вже виконали роботи з монтажу 11 балок прогонової будови. На черзі – улаштування монолітної залізобетонної накладної плити. Паралельно на об’єкті завершено роботи зі встановлення залізобетонних відкрилок мосту – необхідних блоків упору для подальшого улаштування конусів опор.

а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 6+096, с. Ганнівка, на об’єкті виконано роботи з улаштування балок прогонової будови

Міст – перехідний об’єкт із минулого року, торік роботи було призупинено через необхідність коригування проектної документації

Мостовий перехід планується відбудувати до завершення поточного ремонтно-будівельного сезону

Нагадаємо, мостовий перехід є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман. Споруда розташована у с. Ганнівка, на виїзді з Добропілля у напрямку Краматорська. На відміну від колишнього мосту з вичерпаним строком експлуатації (роком побудови – 1958), нова споруда відповідатиме нормативним вимогам та параметрам автодороги III категорії. Окрім розширення проїзної частини проект передбачає наявність відокремлених від проїзної частини пішохідних тротуарів (із урахуванням безперешкодного та зручного пересування маломобільних груп населення).

Роботи виконує ТОВ «Мостстройком». Замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області. Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет (кошти від «митного експерименту»).

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ремонтуєму ділянку автодороги, позначену тимчасовими дорожніми знаками!

Сторінка у Facebook   

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області