Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Дорога на Святогірськ: конструкції мосту біля Богородичного захистить новий шар бетону (фото)

Дорога на Святогірськ: конструкції мосту біля Богородичного захистить новий шар бетону (фото)

У Слов’янському районі продовжується поточний середній ремонт великого моста через ріку Сіверський Донець. Нагадаємо, штучна споруда протяжністю 233 пог. м розташована на виїзді з Богородичного у напрямку Святогірська та є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-21 /М-03/ – під’їзд до м. Святогірська, км 6+895.   

Станом на 21.05.2019 на об’єкті (по одній смузі руху) у повному обсязі виконано роботи із захисту балок прогонових будов спеціальним полімерно-цементним розчином (після фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття та демонтажу застарілої залізобетонної плити). Крім того, продовжуються роботи з улаштування нових деформаційних (температурних) швів, армування з подальшим бетонуванням нової залізобетонної плити (так званого «стічного трикутника») та незнімної опалубки пішохідних тротуарів, які до ремонту знаходилися у вкрай незадовільному стані. На черзі – улаштування нової гідроізоляції та асфальтобетонного покриття.

 

Невдовзі мостовий перехід відповідатиме сучасним стандартам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища

Варто додати, що до ремонту експлуатаційний стан споруди був «працездатним», однак зношеність гідроізоляційного шару мостового полотна згодом могла призвести до стрімкого руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та ригелів опор. Цьогорічний ремонт дозволить забезпечити надійність та довговічність споруди, побудованої у далекому 1972-ому році.

 

Роботи тривають із суворим дотриманням контролю якості дорожньо-будівельних робіт з боку Служби автодоріг та ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» 

Роботи виконуються ТОВ «ВП Мост» (результати відкритих торгів) на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області (Укравтодор). Джерела фінансування: спеціальний фонд Державного бюджету за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» та загальний фонд обласного бюджету за програмою 3517461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету».

Шановні водії! Роботи виконуються з перекриттям половини ширини проїзної частини! Будьте вкрай уважні за кермом та виконуйте вимоги Правил дорожнього руху! Зважайте на тимчасово встановлені технічні засоби організації дорожнього руху!

Сторінка у Facebook   

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області