Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники готові до зимового утримання автошляхів державного значення

Дорожники готові до зимового утримання автошляхів державного значення

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, для забезпечення безперебійного руху автотранспорту в зимовий період року та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у належному експлуатаційному стані підрядником ДП «Донецький облавтодор» підготовлено 139 одиниць спеціалізованої техніки (піскорозкидачі, трактори, автогрейдери, навантажувальну техніку, роторні снігоочищувачі, солерозподілювачі, бульдозери та навісне обладнання). Крім того, на випадок інтенсивних снігопадів облавтодором укладено договори на залучення додаткової техніки сторонніх організацій.

 До зимового періоду підрядником ДП «Донецький облавтодор» підготовлено 139 одиниць спеціалізованої техніки

Традиційно на території філій облавтодору облаштовано стаціонарні бази та тимчасові майданчики для зберігання протиожеледних матеріалів (у повному обсязі заготовлено фрикційні матеріали та технічну сіль). Для забезпечення безперебійної роботи дорожньої спецтехніки створено резервний незменшуваний запас пально-мастильних матеріалів.

Вздовж автодоріг заздалегідь встановлено комплекти «сезонних» дорожніх знаків (1.13 «Слизька дорога», 7.12 «Ожеледиця», таблички 7.2.1 «Зона дії»), а також виготовлено засоби пасивного снігозахисту для облаштування снігозаносних ділянок автодоріг загального користування державного значення.

Довідково

У 2019 році роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Донецької області виконує ДП «Донецький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». У складі облавтодору функціонують 7 філій (17 дільниць). Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Донецькій області.

Майданчики для відстою автотранспорту

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області