Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники продовжують працювати у посиленому режимі (ФОТО)

Дорожники продовжують працювати у посиленому режимі (ФОТО)

Дорожники продовжують працювати у посиленому режимі. На даний час у роботах із ліквідації зимової слизькості задіяно 50 одиниць спецтехніки (КДМ, навантажувачі, автогрейдери, трактори Т-150). Температура повітря: 0… -4 °C (з тенденцією до потепління). Станом на 10:00 у Волноваському та Олександрівському районах – сніг.

Шановні водії! Будьте обережні за кермом! Покриття автодоріг загального користування державного значення (міжнародних, національних і територіальних) має варіативний стан – місцями «сніжна каша» та накат!

Нагадаємо, синоптичні прогнози на 4 січня цілком справдилися – Донеччина опинилася під впливом активного циклону. З вчорашнього ранку снігові опади розпочалися у Мангушському, Нікольському та Волноваському районах. Вдень снігопади різної інтенсивності поширилися майже всією територією області. Ввечері негода досягла й останні «безсніжні» райони – Олександрівський та Лиманський.

У зимовому утриманні автодоріг держзначення було задіяно близько 70 од. Найбільша кількість працівників (понад 90 людей) філій підрядного підприємства ДП «Донецький облавтодор» працювала на початку поточної доби, після опівночі по завершенні опадів.

Проїзд транспортних засобів автодорогами загального користування державного значення забезпечено. Обмежень у русі немає. 

а/д Т-05-18 Богатир – Велика Новосілка – Нікольське, км 108 (Нікольський район)

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський (харківський напрямок, Слов’янський район)

а/д Н-20 за маршрутом Слов’янськ – Краматорськ (Слов’янський район)

а/д Н-08 за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь, км 690 (Нікольський район)

Як вже повідомлялось, для роботи в осінньо-зимовий період підрядне підприємство ДП «Донецький облавтодор» готове залучити 144 од. спеціалізованої техніки. У разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі стихійними метеорологічними явищами (потужними зимовими циклонами та вируванням снігів), Служба автомобільних доріг у Донецькій області та облавтодор мають чіткий і скоординований план взаємодії з територіальними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Національної поліції України.

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області