УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Фінансування галузі: на експлуатаційне утримання автодоріг державного значення передбачено понад 163 млн грн

Фінансування галузі: на експлуатаційне утримання автодоріг державного значення передбачено понад 163 млн грн

На експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Донецької області у Держбюджеті-2018 закладено понад 163 млн грн.  

Кошти зі спеціального фонду Держбюджету буде спрямовано на утримання автодоріг у належному транспортно-експлуатаційному стані, організацію та безпеку дорожнього руху та поточний дрібний ремонт (ліквідацію локальних руйнувань та деформацій дорожнього покриття).

Обсяг видатків передбачено бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування», відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Нагадаємо, торік у рамках експлуатаційного утримання філіями ДП «Донецький облавтодор» було ліквідовано понад 393 тис. м2 руйнувань асфальтобетонного покриття (ямковості та деформацій проїзної частини), встановлено та замінено 6 606 дорожніх знаків і 3 783 напрямних стовпчики, облаштовано 11 220 м2 пішохідних переходів, відремонтовано 2 100 пог. м бар’єрного огородження та ліквідовано 170,2 км чагарникової порослі.

Крім того, на дорогах регіону з’явилися реконструйовані автопавільйони з українською символікою та відремонтовані стели на кордоні з Харківською (а/д М-03), Дніпропетровською (а/д М-04) та Запорізькою (а/д М-14) областями. Стелу на автодорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський облаштовано унікальною автономною системою метеоконтролю, відеонагляду та освітлення.

На а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський встановлено автономну систему метеоконтролю, відеонагляду та освітлення. Фотоархів Служби автодоріг

Відремонтований автопавільйон прикрашає українська символіка та напис «Оновлена Донеччина». Фотоархів Служби автодоріг

Роботи з експлуатаційного утримання (фотогалерея)

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області