УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Донецькій області

» Прес-центр » новини » Контроль якості: науковці перевірили виконання аварійного ямкового ремонту (ФОТО)

Контроль якості: науковці перевірили виконання аварійного ямкового ремонту (ФОТО)

Представниками ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» перевірено організацію дорожнього руху та технологію виконання робіт із ліквідації аварійної ямковості на автодорогах загального користування державного значення Донецької області. Нагадаємо, роботи в холодну пору року з використанням бітумно-мінеральних сумішей дозволяють захистити асфальтобетонне покриття проїзної частини від негативного впливу природних факторів та забезпечити в міжсезоння безпечний проїзд автотранспорту.

Технологічний процес виконання тимчасового аварійного ямкового ремонту (до настання сприятливих погодних умов) передбачає:

  • організацію дорожнього руху в місцях проведення ремонтних робіт;
  • очищення місця ремонту від старого матеріалу (пилу/бруду);
  • розігрів місця ремонту;
  • підґрунтовку вибоїни в’яжучим;
  • влаштування органо-мінеральної суміші;
  • ущільнення суміші (ручним трамбуванням або віброплитою);
  • контроль якості робіт.

 

Ліквідація аварійної ямковості, а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 700; роботи виконує ДП «Донецький облавтодор». Фото: Служба автодоріг  

 

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, з початку нового року філіями ДП «Донецький облавтодор» ліквідовано (холодним асфальтобетоном і методом просочення) близько 400 м2 аварійної ямковості.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області